KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384258
nr 1538 4258
Vladimir Kamendy
(1955-2014), Sverige
Grafiskt blad, "Ibiza morning". Signerad, numrerad 8/50. Giclee fine art. Bildmått: 90x60 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 90x60 cm
Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00
1/5 19:48:48
Vladimir Kamendy
Läs mer om Vladimir Kamendy